Piulet Hostel

Główne udogodnienia

  • Wi-Fi

  • Recepcja czynna 24 h

  • Rekreacja

  • Zakaz palenia

  • Hotel przyjazny dzieciom

  • Klimatyzacja

  • Zwierzęta nie są dozwolone

Lokalizacja

    Komfortowy Piulet Hostel Barcelona położony jest w dzielnicy Eixample i oferuje Gościom taras. Komfortowy hostel oferuje Wi-Fi i szczyci się centralną lokalizacją jedynie 650 m od stacji metra Passeig de Gracia.

    Sagrada Familia leży w bliskiej odległości od hostelu w Barcelonie, a Plac Kataloński - w jedynie 1 km. Pobliskie zabytki, takie jak Zamek Castell de Montjuïc, leżą w około 3 km. Muzeum Picasso znajduje się w około 2 km od hostelu Piulet, jest jedną z atrakcji kulturalnych w pobliżu.

    Goście mogą również korzystać z baru całodobowego. Dania kuchni katalońskiej serwowane są w restauracji Cervecería Catalana, w odległości 5 min spacerem. W hostel znajduje się również wspólna kuchnia. Nocleg jest położony mniej niż 5 min piechotą od przystanku autobusowego Balmes - Valencia i nie więcej niż 400 m od dworca kolejowego FGC - Provença. Hostel Piulet proponuje usługi pralni dla wygody gości.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencjiAJ-000581

    Opcje pokoi w Piulet Hostel Barcelona

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Jedzenie zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Udogodnienia zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie
    Pokój z łóżkiem king-size

    Wielkość: 14 m²

    Typ łóżka: Łóżko podwójne

    Więcej informacji +
    Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Łóżka hostelowe
 zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Łóżka hostelowe
 zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Łóżka hostelowe
 zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Łóżka zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie
    Dormitory Room Mixed

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +
    Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Łóżka zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Zewnętrze zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Korytarze zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Pokój zdjęcie
    Dormitory Room Mixed

    Wielkość: 20 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +
    Piulet Hostel Barcelona Udogodnienia zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Łóżka zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Udogodnienia zdjęcie Piulet Hostel Barcelona Makro szczegóły zdjęcie
    Pokój dla pań typu dormitory

    Wielkość: 15 m²

    Typ łóżka: 1 łóżko piętrowe

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Piulet Hostel Barcelona

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Piulet Hostel Barcelona

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Często Zadawane Pytania

    • Czy komfortowy hostel ma dostęp do kuchni?
      W tym komfortowym hostelu znajduje się wspólna kuchnia.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Piulet Hostel Barcelona